Tegyünk együtt a Földünkért, Vonyarcvashegyért! Ismét közösségi szemétszedés!
Köszönöm mindazon helyi lakosoknak, gyerekeknek, nyaralótulajdonosoknak, akik a szombati hulladékgyűjtésben részt vettek. A segítő kezek néhány óra alatt rengeteg szemetet gyűjtöttek össze a kertmozi, a kikötőhöz vezető út, a Fürdő utca, az Arany János utca környékén, a kerékpárút és a vasúti sínek mellett. Külön köszönet Kálmán Boginak és „csapatának”, akik néhány héttel ezelőtt már megtisztították a kápolna környékét és virágosítottak a domboldalon.
VONYARCVASHEGYEN ZÉRÓ TOLERANCIÁT HIRDETÜNK AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÁS ELLEN!
A strandnál, a Szent Mihály kápolnánál és a temetőnél kamerák kerülnek kihelyezésre. Az illegális szemetelőket pénzbírsággal sújtom. Kérem a vonyarcvashegyi lakosokat, fogjunk össze! Ne engedjük, hogy településünkön szemetet dobjanak el! Figyelmeztessük a szemetelőket!
A lakossági szemétszedés következő tervezett időpontja: 2021.05.08. (szombat)
Ezúttal a Szent Mihály kápolna környékét, kerékpárút mentén (egészen a strandig) haladva szeretnénk megtisztítani.
A hulladékgyűjtéshez szükséges eszközöket (zsákokat, kesztyűket) önkormányzatunk biztosítja. Átvételi pont adott nap 9:00 Szent Mihály kápolna.
„Ha Te változol, a környezeted is változni fog!”
Jelentkezésüket várjuk az alábbi elérhetőségeken:
Dorogi Erika +36 83/348-033/15 mellék
Farkas Tibor +36 30/396-8678